Konferencja "Informowanie konsumentów o produktach spożywczych w świetle aktualnych przepisów"

Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców oraz kwartalnik „Food-Lex” zapraszają do udziału w konferencji on-line pt.: „Informowanie konsumentów o produktach spożywczych w świetle aktualnych przepisów”, która odbędzie się w dniu 20 października 2022 r. w godz. 10:00-14:15 na platformie ZOOM.

Program:

  • Deklaracja aromatów w oznakowaniu produktów, Joanna Gajda-Wyrębek, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH -PIB
  • Oświadczenia żywieniowe i zdrowotne w kontekście informacji o wartości odżywczej podawanej na etykietach produktów, Beata Przygoda, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH -PIB
  • Oświadczenia środowiskowe („green claims") w oznakowaniu i reklamieMichał Tracz, Kieszkowska Rutkowska Kolasiński Kancelaria Prawna sp. j.
  • Orzecznictwo sądów dotyczące znakowania produktów spożywczych  oraz reklamy żywności, Mateusz Hyży, Kancelaria SSW Pragmatic Solutions Spaczyński,Szczepaniak, Okoń Sp.K.


Konferencja jest przeznaczona dla wszystkich przedsiębiorstw branży spożywczej w całym łańcuchu żywnościowym, a szczególnie dla pracowników firm produkcyjnych z działów jakości i rozwoju, produkcji, badań i rozwoju, technologów oraz działów prawnych.

Informacja na temat konferencji kliknij tutaj

Formularz rejestracyjny kliknij tutaj


Zapraszamy do udziału w konferencji!


Kontakt:

Monika Jonczak - dyrektor ds. marketingu

e-mail: m.jonczak@pfpz.pl

Polska Federacja Producentów Żywności Związek Pracodawców

ul. Cybernetyki 19B, 02-677 Warszawa

M: + 48 604 143 104


informowanie_konsumentow_2022-1